0

3 טיפים שלא היכרתם לעיצוב חדר השינה

חדר שינה הוא חדר חמים ומחבק, אליו אנו מגיעים בסופו של יום כדי לנוח ולצבור כוחות. כשמדובר בחדר שינה לזוג – החשיבות של החמימות והאינטימיות היא גדולה אפילו יותר. בשונה מחללים אחרים בבית, את חדר השינה מומלץ שלא למלא בפריטים מרובים ולא חיוניים שיעמיסו על העיניים וכדאי להסתפק במינימליזם וקווים נקיים. לפניכם שלושה טיפים מקוריים שיעניקו לכם חדר שינה מעוצב.

אם יש לכם חדר שינה קטן – השתמשו בצבעים בהירים והוסיפו מראה גדולה

אם חדר השינה שלכם הוא קטן יחסית במידותיו, הכלל הקודם של מספר פריטים מצומצם חל כאן ביתר שאת. אבל כדי להעניק אשליה של מרחב, יש באפשרותכם לעשות דבר או שניים: הצבע הלבן ידוע כצבע שמעניק אשליית מרחב והוא גם "בולע" אליו ריהוט חדר שינה לבן. נוסף לצבעים הבהירים, הצבת מראה גדולה לרוחב על אחד מהקירות או על הארון שלכם תיצור אשליה של הכפלת נפח. בטח יצא לכם להיכנס לחנות בגדים קטנה שבמבט ראשון נראתה גדולה, עד שהתברר לכם שזוהי ההשתקפות במראה. אפקט דומה תקבלו גם בחדר השינה שלכם.

מיטה זוגית מפנקת – אבל באיזה מיקום בחדר?

ניחשתם נכון. מהות חדר השינה היא בראש ובראשונה שינה, ומבין כלל פריטי ריהוט חדר שינה, למיטה יש את החשיבות הגדולה ביותר. מומלץ לבחור מיטה זוגית מעוצבת בטוב טעם וכמובן לא להתפשר על מזרון איכותי למיטה זוגית. מזרון מיטה שהוא לא מספיק איכותי יפגע באיכות חייכם בהמשך ויגרום לכם לקום עם כאבי גב מדי בוקר. אם התלבטתם היכן למקם את המיטה בחדר, אז כדאי להיצמד לתורת הפנג שווי הסינית שהיא כל כולה עיצוב הבית באופן הרמוני שתורם לבריאות הפיזית והנפשית שלנו. את המיטה, לפי הפנג ווי, מומלץ למקם בזווית טובה מול הכניסה לחדר כך שנוכל לראות את הדלת בקלות. מצד אחד אנרגיות טובות יכולות להיכנס אל החדר כי הוא אינו חסום ברהיט גדול, ומצד שני – היכולת שלנו להיות ערניים למתרחש בסביבת הדלת תורמת מאוד לביטחון ולרוגע.

קירות מדברים

מומלץ שלא להזניח את קירות החדר שלכם ולא להשאיר אותם עירומים. זוגות רבים בוחרים לכסות קיר אחד בחדר, לרוב את זה שמאחורי המיטה, בבריקים (אבני קיר) או במדבקת קיר גדולה בצבעים המנוגדים לצבע הדומיננטי בחדר ובטקסטורות שונות – קיר מחוספס, קיר עם נצנצים, קיר עם צורות גיאומטריות ועוד. כיסוי הקיר, בפרט אם מדובר בכיסוי כהה, מומלץ לחדרים שהם מעט יותר גדולים מהממוצע.

לפני שקונים ריהוט חדר שינה – מתכננים

למרות ההתלהבות הגדולה בעיצוב של חדר שינה, לא תרצו לגלות אחרי שקניתם ריהוט שדלת החדר נסגרת על ארון הבגדים או שהמיטה עוברת את המשקוף. לכן, רכישה של ריהוט חדר שינה ועיצוב חדר השינה מומלץ לעשות לאחר שלקחתם את מידות החדר ותכננתם מראש את מיקומם של הרהיטים.

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזור לחנות