0

שולחן מחשב לפינת העבודה – שלל אפשרויות לבחירה

שולחן מחשב לפינת העבודה הוא הרהיט החשוב ביותר במשרד שלנו או בפינת העבודה הביתית. הוא פרודוקטיבי מאוד מצד אחד ומאפשר לנו לעבוד באופן רציף ונוח, ומן הצד השני – מדובר ברהיט דקורטיבי מאוד שמשפיע על העיצוב של החדר. ההיצע של שולחנות המחשב הוא גדול מאוד, וניתן למצוא שולחנות העשויים מחומרי גלם שונים – מזכוכית, דרך אלומיניום ועד לעץ המסורתי, וכמובן שולחנות הבנויים בצורות שונות – משולחנות קלאסיים ונקיים, דרך שולחנות עם מגירה אחת ועד לשולחנות מחשב שהם למעשה כמעט ספרייה.

שולחן מחשב הכולל ספריה
שולחן מחשב הכולל ספריה הוא שולחן מחשב שמחוברים אליו מדפים וארונית, ובדרך כלל יכול להשלים פינת עבודה או למידה באופן מושלם, מבלי שנצטרך להוסיף עוד רהיט. הבחירה בשולחן מחשב הכולל ספריה מומלצת למי שזקוק למדפים וארון לצורך הנחה של ספרים או קלסרים וכן למי שאין חדר גדול ומעדיף ליצור חיבור של רהיט אחד משני רהיטים.
שולחן מחשב עם מגירות

שולחן מחשב עם מגירות נחשב לשולחן עבודה די סולידי המתאים למרבית האנשים. גם אם אתם לא זקוקים לשולחן לצרכי עבודה מהבית אלא לצורך קריאת מיילים בשוטף וזמן שלכם מול אתרי החדשות, מגירות בצד השולחן הם תמיד בונוס נחמד שמשדרג את השולחן, לשמירה של יומן, מטען, כלי כתיבה ועוד.
שולחן מחשב פינתי
שולחן מחשב פינתי הוא שולחן שמנצל את מבנה החדר בצורה האידיאלית. לרוב הוא יהיה בצורת האות ר' ויכנס בדיוק לפינה בחיבור בין הקירות, ולכן תופס מינימום מקום. יש לשים לב שבבחירה בשולחן ר' אתם תשבו עם הפנים אל הקיר אך יש לשולחן הזה יתרונות בדמות פרטיות גבוהה יותר ו-2 שולחנות ארוכים יחסית שמאפשרים הנחה של חפצים גדולים יותר כדוגמת מדפסת.
שולחן מחשב מעוצב

שולחן מחשב מעוצב בתור שולחן מחשב לפינת העבודה הוא שולחן בסטנדרטים גבוהים, שמעניק לכם לא רק פרודוקטיביות בעבודה אלא גם סביבת עבודה נעימה יותר – עם גימור מצוין וחומרי גלם איכותיים. שולחן מעוצב יכול להיות עשוי זכוכית או עץ מלא, ומומלץ לבחור בו כשרוצים להשקיע בחדר עבודה או במשרד.

עם שלל אפשרויות לבחירה – איך לבחור נכון?

התחשבו בגודל – חדרים גדולים יכולים לקבל אליהם שולחנות עבודה גדולים ללא בעיה. לחדרים קטנים, מומלץ לבחור בשולחן עבודה סולידי, בפרט אם בחדר אמור לשהות יותר מאדם אחד בחלק מהזמן.
צבע השולחן – צבע שחור, לבן או חום – כדאי לבחור את הצבע כך שיתאים בצורה הרמונית ליתר הרהיטים במשרד.
חומר הגלם – זכוכית מצריכה ניקיון על בסיסי יום-יומי בגלל טביעות אצבע וכתמים שנראים בבירור, ועץ מלא דורש תחזוקה מעת לעת כדי לשמור על איכותו. כדאי לקחת בחשבון גם את ההיבט הזה.
שולחן למשרד או לבית – בבחירת שולחן למשרד מחוץ לבית, יתכן שתרצו להשקיע בשולחן מעט יותר אקסקלוסיבי, בפרט אם אתם עתידים לארח לקוחות, עובדים או קולגות. שולחן ביתי יכול להיות סולידי ושקט יותר, ופשוט להזכיר לכם בית.

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזור לחנות