0

ריהוט משרדי שמתאים לחלל המשרד – כיצד תבחרו?

ריהוט משרד זה עבודה בפני עצמה. מצד אחד – אנחנו רוצים שהמשרד יהיה יפה ומאורגן, ומצד שני – שיהיה שימושי ונוח. וכל זה, צריך להתאים למידות ולתקציב שלנו. אז כיצד בוחרים ריהוט משרדי שמתאים לחלל המשרד? לפניכם מספר טיפים שיעשו לכם סדר.
כמה אחסון תצטרכו?
אחד הפרמטרים שישפיעו מאוד על כמות הריהוט במשרד שלכם הוא אופי העבודה. אם במהלך עבודתכם במשרד תתעסקו בניירת, כדאי לקנות ארונות משרד שיקלו עליכם במלאכת האחסון. למשל, ארונות גבוהים לאחסון של קלסרים. אם אתם זקוקים לריהוט שיכיל רק אתכם ואת המחשב שלכם, תוכלו לבחור שולחן משרדי שכולל ארונית או מגירות בצידו, ואם אתם מתכננים להניח עליו מדפסת – חשוב שהשולחן יהיה ארוך מספיק.
האם תארחו במשרד?

אם אתם עתידים לארח במשרד שלכם, בין אם אלה עובדים, לקוחות, שותפים וכדומה – תצטרכו ריהוט משרדי מתאים. למשל, שולחן משרדי רחב יותר שגם ניתן לשבת מצידו השני וכמובן כיסא למשרד לאורח שלכם. אם חלל המשרד שלכם גדול, מקובל להציב פינת ישיבה קטנה שהיא לא "פורמלית" – שולחן עגול ושני כיסאות. כך או כך, משרד שעתיד לארח אדם אחד יהיה שונה ממשרד שעתיד לארח שני אנשים לפחות.
סגנון עיצובי מועדף
האם אתם מעדיפים משרד בקווים של זכוכית, או דווקא עץ מלא? לריהוט המשרדי יש שפה משלו, וזה בא לידי ביטוי בצורה, בצבע ובחומר הגלם. כשאתם בוחרים ריהוט למשרד שלכם, כדאי שתהיה סינרגיה בין הפריטים, כלומר שהם יתאימו זה לזה ויעבירו את אותה החוויה, ולא פחות חשוב מכך – שהם יהיו נעימים לכם וישרו עליכם אווירה רגועה. למשל, בריהוט עץ יש משהו יותר "כבד", ובחומרים כמו זכוכית ואלומיניום יש משהו יותר "צעיר" ו"חדש".
אל תשכחו לבצע מדידות
ביצוע של מדידות לחלל המשרד הוא הדבר הראשון שצריך לעשות, כדי שתוכלו לבחור את הרהיטים המתאימים לכם. אף אחד לא רוצה לגלות שהוא לא יכול לפתוח את כנף החלון או את דלת הארון כי הם מתנגשים בפריטים שונים בחדר. מלבד זאת, השאירו מספיק מרחב לעצמכם לתנועה חופשית, גם אם זה כרוך בוויתור על רהיטים שונים, או בחרו ברהיטים המכילים שני אלמנטים ביחד, למשל ארונות משרד נמוכים שיכולים לשמש בתור שידה.
התקציב שלכם

לבסוף, ישנו שיקול התקציב שעבור מרבית האנשים הוא המכריע. אם אין לכם תקציב מוגדר, כדאי לעשות קודם כל סקר שוק כדי להבין את רמת המחירים ולקראת מה אתם הולכים. לאחר מכן, הגדירו תקציב אותו אתם יכולים להרשות לעצמכם להוציא ועשו רשימה של ריהוט משרדי לו אתם זקוקים. אפשר להסתייע בטיפים שנתנו כאן כדי לסנן לפי מה חשוב באמת. דברים נוספים שלא כדאי לוותר עליהם: עציצים, שטיח, וילון, מנורה, תמונות וחפצים שונים שיהפכו את האווירה במשרד לנעימה יותר.

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזור לחנות