0

פינת עבודה בבית – 3 דברים חשובים

פינת עבודה ביתית יכולה להיות כתוספת לפינת עבודה במשרד או כפינת העבודה העיקרית, לעצמאים ולאנשים שעובדים מהבית. ככל שנבלה בה יותר שעות ביום – כך ההשקעה בפינת העבודה, גם מבחינת הריהוט וגם מבחינת האווירה וסביבת העבודה, תהיה גדולה יותר. פינת עבודה ביתית אמנם משתמשת במקור לעבודה, אך מתאימה מאוד גם עבור סטודנטים כיוון שכיום הלמידה נעשית בעיקר באמצעות מחשב.
מה חשוב לנו כשאנחנו מעצבים פינת עבודה בבית?
כדי שנדע לענות מה חשוב לנו כשאנו מעצבים פינת עבודה בבית, אנחנו צריכים לדעת מהם האתגרים שלנו בעבודה מהבית. האתגר הראשון והעיקרי בפינת עבודה בבית הוא הפיתויים – המיטה, הספה והטלוויזיה קורצים לנו, ולעיתים גם בני המשפחה שמסתובבים בבית ודורשים את תשומת הלב שלנו. כדי שנוכל להתגבר על אתגרים אלה ונצליח לעבוד באופן מיטבי – אנחנו צריכים פינה ביתית שמספקת לנו נוחות. כמו כן, גם עניין הפרטיות הוא מהותי מאוד, בפרט אם אין חדר עבודה בבית ויש צורך לאלתר עמדת עבודה באחת הפינות בבית.
פינת עבודה שמעניקה לכם פרטיות

אם פינת העבודה שלכם לא ממוקמת בתוך חדר פרטי בבית, אתם כנראה תצטרכו לבחור פינה שקטה יחסית אך עדיין, חשופה. כדי למקסם את התנאים ולקבל מעט פרטיות, תוכלו למקם את שולחן העבודה כך שאתם תשבו עם הגב אל הקיר והאנשים שבבית לא יוכלו לראות את מסך המחשב שלכם. מצד שני, הישיבה עם הפנים כלפי הבית – יכולה להסיח את דעתכם. כך או כך, למקם פינת עבודה שלא בחדר עבודה ייעודי זה אתגר אמיתי. גם אם מאוד מתחשק לכם והתנאים מאפשרים, לא מומלץ למקם אותה בחדר השינה. גם כדי לא לפזול למנוחה וגם כדי ליצור הפרדה בין בית לעבודה – גם כשהעבודה מתבצעת מהבית.
תאורה מתאימה תשדרג את איכות העבודה שלכם
לגוף התאורה ובמיוחד לטמפרטורת האור יש השפעה ענקית על טיב העבודה שלנו. ממומלץ לבחור בגוף תאורה שממקד את האור על אזור המחשב והמקלדת שלנו, ולהעדיף טמפרטורה קרה – כלומר באור בצבע כחלחל שמסייע לשמירה על הריכוז. טמפרטורה חמה בגוון כתום מיועדת בעיקר לחדרי שינה וסלון ועשויה לגרום לנמנום או לפחות לרצון לעבור למצב של שכיבה על הספה. לצד מנורת העבודה שמכוונת למחשב, ניתן להוסיף תאורה נוספת, רחבה יותר, בצבע לבן טבעי או בצבע חם בגוונים של צהוב-כתום.
כיסא משרדי איכותי
פינת עבודה בבית, דווקא בגלל שהיא בבית – דורשת מאתנו להתאמץ יותר אל מול הפיתויים הנוחים והנעימים ברחבי הבית. הרהיט החשוב ביותר בפינת העבודה, זה שיעזור לכם לעבוד באופן רציף וללא עייפות ניכרת הוא הכיסא. כיסא משרדי איכותי המותאם למידות גופכם במידת הקשיחות הרצויה יטיב עם העבודה ויצמצם את הרצון הטבעי לעבור למקומות נוחים יותר בבית כמו המיטה או הספה. בזכות ההשפעה הרבה של הכיסא על העבודה שלנו, מומלץ להשקיע בו.

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזור לחנות