0

כיצד תבחרו חדר שינה מעוצב

סגנון כפרי, עכשווי, אלגנטי, או אולי ניטרלי? כל הסגנונות האלו הם רק חלק מסגנונות עיצוב שאפשר למצוא כשבאים לבחור חדר שינה מעוצב. ישנם כמה דברים שחשוב לדעת לפני שבוחרים חדר שינה, כדי לא ליפול בטעויות שאחר כך יעלו ביוקר. כל הפרטים במאמר הבא. 

 

סגנון עיצוב, מידות, סוג המזרן ואפילו התאורה, כל אלו משפיעים על חדר השינה שלכם. בכל אחד מהפרמטרים האלו אפשר ליפול בטעויות שיהיה קשה לתקן אם לא שמים לב אליהם בשלב בחירת חדר שינה מעוצב לבית חדש, או אפילו שדרוג של חדר שינה ישן. 

 

סגנון עיצוב בעת בחירת חדר שינה מעוצב לבית

 

גם בלי לקחת מעצב פנים, שיטוט קצר בחנויות רהיטים יגלה מבחר של סגנונות עיצוב, יחד עם מבחר מזרונים מתאימים לחדר השינה שלך. לכל סגנון עיצוב יש משמעות אחרת ובבחירה עיצובית צריך להתייחס גם לסגנון העיצוב הכללי של הבית. אם כל הבית מעוצב בסגנון כפרי, חדר השינה צריך להיות תואם, כדי לקבל תחושת המשכיות. 

 

כל הריהוט בחדר השינה צריך להיות תואם לעיצוב שבחרת. לא כדאי לרכוש שידה שלא מתאימה לעיצוב, גם אם מצאת מבצע שתוזיל עלויות. חדר שינה מעוצב צריך להיות זורם, אחיד, כדי להשרות רוגע ולתת לגוף להירדם בקלות ובמהירות. 

 

דגשים למידות של חדר שינה מעוצב ונעים

 

בדרך כלל כשבוחרים חדר שינה מעוצב, נוטים לשים דגש רב על רוחב ואורך המיטה ועל ההתאמה לחדר. את רוחב השידות בדרך כלל שומרים לסוף, אם בכלל מתייחסים אליו, ואז כאשר כל הריהוט מגיע הביתה מגלים שהשידות לא תואמות, או שראש המיטה משתלט על כל החדר. 

 

כדי להימנע מכך יש לשים לב למידות של כל אחד מהגורמים המרכיבים את חדר השינה: רוחב, עומק ואורך המיטה, שידות, ראש המיטה וכל שאר אביזרי ריהוט שונים בחדר.

יחד עם בחירת הריהוט צריך לראות מבחר מזרנים, כדי להימנע מקניית מזרן קטן או גדול מידיי למיטה שנבחרה, דבר שיכול לעלות ביוקר. 

גם נושא התאורה נזנח בעת בחירת חדר שינה מעוצב ואז מגלים שהנברשת שנבחרה לא מתאימה למיטה ומשתלטת על כל החדר, עוצמת תאורה שגויה ועוד סיבות כאלה ואחרות,  לכן מומלץ לשים דגש גם על תאורה נכונה כי היא עושה הבדל גדול בין חדר שינה מעוצב ומרשים לחדר שינה רגיל ופשוט. 

 

לסיכום, כשבוחרים חדר שינה מעוצב לבית, הדברים החשובים ביותר שיש לשים לב אליהם הם סגנון העיצוב, המידות, ואף החומרים מהם עשויים הרהיטים בחדר השינה. כל זה ישפיע על איכות השינה שלכם ועל התפקוד שלך במהלך היום. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא ללכת לכמה חנויות, לראות ולנסות מבחר מזרנים, כי עליהם בסופו של דבר ישנים בלילה. צוות חנות חלווה מזמין אותך לבוא ולהתרשם ממגוון הרהיטים לחדר השינה שלך.

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזור לחנות