0

כיסא משרדי לעבודה מול מחשב 3 טיפים לבחירה נכונה

לא תופתעו אם נאמר לכם שהרהיט החשוב ביותר בחדר העבודה שלכם הוא הכיסא המשרדי. אנחנו יושבים עליו לפחות מחצית משעות היום, והוא זה שיכריע האם נסיים את יום העבודה שלנו עם כאבי גב או לאו. מלבד זאת, ידוע שלכיסא נוח יש השפעה מיטיבה על איכות העבודה שלנו. אנחנו עייפים פחות, מרוכזים יותר ומצליחים לשמור על אפקטיביות למשך שעות ארוכות. בבחירה של כיסא לעבודה מול מחשב כדאי לקחת מספר שיקולים: הנוחות, העיצוב והמבנה והתכונות של הכיסא.


כיסא למחשב שמאפשר ישיבה ממושכת בנוחות

כיסא לעבודה מול מחשב נדרש להיות כיסא נוח שמאפשר ישיבה ממושכת. לכיסא יש חשיבות עצומה ביכולת שלנו לעבוד בריכוז וערנות ולהפיק את המקסימום – כיסא נוח יוביל לכך שהכתפיים והגב שלכם לא יהיו תפוסים וכלל לא תרגישו שאתם עובדים ביישבה. לכן, מומלץ לבחור כיסא שהמשענת שלנו נמצאת אמצע בין קשיחה לרכה, ושהוא מסוגל לעצב את עצמו בצורת הגב שלכם, למשל כסא אורטופדי למחשב.

כיסא לעבודה מול מחשב המתאים לעיצוב פינת העבודה
כיוון שאנו מבלים את מרבית שעות היום שלנו בחדר העבודה, לריהוט המשרדי יש השפעה גדולה על האווירה וגם על מצב הרוח שלנו, ולא סתם ישנם אנשים שבוחרים להסתייע במעצבי פנים על מנת לתכנן את סוג הרהיטים בחדר העבודה שלהם ואת המיקום בו יוצבו. כדי לשמור על הרמוניה בין הרהיטים בחדר, וליהנות לא רק מהנוחות אלא גם ממראה העיניים, מומלץ לבחור כיסא לעבודה מול מחשב שמשתלב עם יתר הריהוט במשרד, ובכלל, שיהיה כיסא עם חן. לצורך זאת, תוכלו לבחור ממגוון של כסאות מחשב מעוצבים.

כיסא מתכוונן
כדאי לבחור בכיסא מתכוונן שניתן להעלות ולהוריד אותו בהתאם לגובה השולחן ולנוחות שלכם. כיסא גבוה מדי, יאלץ אתכם להרים את גובה הידיים על מנת להשתמש במחשב, ומכאן הדרך לכאבי כתפיים קצרה. הכלל שיכול להנחות אתכם הוא כיסא שייצור זווית של 90 מעלות בין הרגליים שלכם לרצפה. במקביל, כדאי לבחור בכיסא שמאפשר לכם ישיבה לעומק, כשגם כאן הכלל המנחה יכול להיות רווח של כ- 5 סנטימטרים בין קצה המושב של הכיסא לברכיים שלכם. בנוסף, אם אתם זקוקים להניח את הידיים שלכם במהלך ביצוע עבודות מול המחשב, ניתן לבחור בכיסא בעל ידיות נוחות.

השקעה בכיסא למשרד היא ההשקעה הטובה ביותר
ברכישה של ריהוט למשרד שלכם, מומלץ להשקיע יותר ברכישה של כיסא איכותי המותאם למידות גופכם ולפינת העבודה שלכם. בניגוד לרהיטים אחרים שנמצא בפינת העבודה, כיסא הוא אינו פריט נוי או רהיט שעושים בו שימוש אחת לשבוע, אלא לב ליבו של המשרד שישפיע על הבריאות שלכם, על מצב רוחכם ועל ההספק שלכם בעבודה.

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזור לחנות