0

ארונות משרדיים – מה האפשרויות שיש לנו?

ארונות משרדיים הם חלק בלתי נפרד מריהוט משרדי, לצד שולחן עבודה וכיסא. החשיבות שלהם הינה בעיקר לצורך הסדר, הארגון והנראות של המשרד, והם מאפשרים לנו עבודה יעילה ומאורגנת יותר. ארונות משרד, כמו יתר הרהיטים בקטגוריית ריהוט משרדי, ניתן למצוא במגוון של סגנונות עיצוב, כך שכל אחד יוכל להתאים את הארון המשרדי לצרכי העבודה שלו ולעיצוב המשרד. לפניכם ארונות משרדיים פופולריים ומבוקשים – מארונות קלאסיים ועד לארונות יוקרתיים.

ארון משרדי – ספריה
ארון משרדי – ספריה הוא ארון גבוה וצר, אשר בחלקו התחתון ישנן לרוב דלתות בהן ניתן לשים דברים שאנו לא רוצים לחשוף לעיני כל – החל מקלסרים שמורים ואפילו עד ביגוד ומוצרי היגיינה אישיים שלכם. בחלקו העליון של הארון ישנם מדפים פתוחים המזכירים ספריה. על המדפים ניתן להעמיד, כמובן, קלסרים וספרים וגם פריטי נוי כמו עציצים ותמונות. ארון משרדי דמוי ספריה הוא הארון הנפוץ והפופולרי ביותר במרבית סוגי המשרדים.

ארון דמוי כוורת
ארונות משרד דמויי כוורת הם הדבר החם הבא. הם מעוצבים בצורה יצירתית ומקורית מאוד כמעין קוביות, ומהווים ריהוט משרדי שהוא אקססוריז בפני עצמו. המדפים של ארונות אלה הם פתוחים ונהוג לשים עליהם, לצד החומר המשרדי שלכם, גם פריטי נוי שונים שכן זהו חלק מהרעיון. ארון משרדי דמויי כוורת מתאים במיוחד למי שהריהוט המשרדי הבנאלי משעמם אותו, או למי שרוצה לשבת במשרד ולהרגיש בחדר הפרטי בביתו.

ארון משרדי נמוך – ארונית
ארונות משרדיים נמוכים, הקרויים גם ארוניות, הם ארונות רחבים ונמוכים – לרוב בגובה של עד מטר אחד. היתרון העיקרי שבהם הוא הגובה, כמובן, שמאפשר נגישות טובה לכל פריט בארון. בנוסף, ניתן למקם על הארונית טלוויזיה, פינה של תמונות ואפילו עמדת קפה ובכך לחסוך במקום.


ארון משרדי יוקרתי

ארונות משרד במראה יוקרתי זה דבר די אינדיווידואלי, אך בכל זאת ישנם אלמנטים שהופכים את הריהוט ליוקרתי יותר. למשל – צבע דובדבן ידוע כצבע עשיר מאוד, וכך גם דלתות ארון מזכוכית. באפשרותכם לבחור ארון משרדי במראה יוקרתי ולשדר ותק, ניסיון ויוקרה. ארונות מסוג זה יתאימו במיוחד למי שמחפש לתת את הטאץ' הנוסף במשרד.
כיצד נבחר את הארון המתאים ביותר?
• צבע – כדאי להתאים בין צבע הארון לצבע יתר הרהיטים במשרד שלכם, כדי ליצור הרמוניה.

• מידות – מומלץ לפני הרכישה, לבצע מדידות במשרד כדי לוודא שהארון לא יתנגש בדלת או בכנף החלון וכן שעל אף הארון עדיין יישאר לכם מקום לתזוזה.

• גודל – ככל שתחזיקו במשרד שלכם יותר ניירת, כך סביר להניח שתזדקקו לארון משרדי גדול יותר.

 

כדי שלא למצוא את עצמכם עם שולחן עמוס בניירות, כדאי לדאוג מראש לארון גדול מספיק שיכול להכיל את הכל. אין ספק שעדיף מקום פנוי בארון מאשר ארון עמוס ומבולגן.

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזור לחנות