0

שאלות ותשובות – מזרנים

אספנו שאלות והלכנו לקבל תשובות

מזרנים הם לא דבר של מה  בכך וחשוב מאוד שנדע לבחור את המזרן הנכון בשבילנו, לכן חשוב אוד לשאול שאלות ולקבל תשובות מאנשים מנוסים שעוסקים בכך ביומיום.

מהן רמות קושי של מזרן?

נהוג שיש 8 רמות קושי של מזרן, כשמזרן רך וקפיצי מאוד מקבל רמת בספרה 1 והמזרן הקשה ביותר מקבל רמת קושי של 8. לרוב האנשים מתאים מזרן בדרגת קושי 5.


איזה מידת מזרן מומלץ לבחור?
אם אתם סובלים מכאבי גב כרוניים, לרוב מזרן קשה יטיב עם הגב שלכם. מזרן רך מאוד, לעומת זאת, יכול להתאים לתקופות מסוימות. רוב האנשים מסתדרים עם מזרן ברמות קושי 5-6.


כל כמה זמן מחליפים מזרן?

מזרן איכותי ישרת אתכם משך שנים רבות ללא בלאי, ולכן חשוב מאוד לבחור אותו כשהוא תואם לצרכים ולמידות שלכם. החלפת מזרן מומלץ לעשות כשהמזרן שוקע מאוד, כשאתם קמים בבוקר עם כאבי גב וכשהמזרן סובל מבלאי כמו קרעים או כדוריות, וכל זה כשעברו לפחות 5 שנים מרכישת המזרן.


האם יש צורך בתחזוקה למזרן?


אין צורך בתחזוקה של המזרן, אך אם רוצים – ניתן להעביר עליו שואב אבק אחת לתקופה או לדפוק עליו כשהוא עומד על צידו. בשגרה, מומלץ בחום להשתמש במגן מזרן שימנע מהמזרן לספוג זעה ורוק ושתייה שנשפכת.


האם מזרן רך עדיף על מזרן קשה?

אין עדיפות למזרן רך או קשה, אלא לפי הצרכים שלכם. מזרן במידות קושי בינונית נחשב לבריא יותר לעמוד השדרה.

איזה מידות יש למזרן זוגי?

מידה מינימלית למזרן זוגי היא של 140 על 190. מידה פחותה מכך נחשבת למיטה וחצי, או למיטה זוגית קטנה יחסית. מיטה זוגית גדולה מאוד, קינג סייז, היא בגודל 200 על 220.

מה זה בסיס מיטה למזרן?
בססי מיטה למזרן הוא החלק עליו יושב המזרן, והוא יכול להיות נפרד. כלומר – ניתן לקנות רק את הבסיס או רק את המזרן ולעשות שילובים. בסיס המיטה יכול להיות עשוי מחומרים שונים ומעוצב בצורות שונות בהתאם לטעמכם האישי.

מה זה חומר ויסקו ג'ל?
ויסקו ג'ל הוא חומר מתקדם שפותח עבור .NASA זהו חומר אשר תורם לפיזור לחצים שמפעיל המזרן על גוף האדם וכתוצאה מכך לנוחות מרבית ולשינה נינוחה.

על מה חשוב להקפיד ברכישת מזרן?

ברכישה של מזרן חשוב לוודא שמדובר במזרן שתואם למידות החדר שלכם, ואם יש לכם בסיס מיטה שכבר רכשתם – אז שהמזרן מתיישב בצורה אופטימלית על בסיס המיטה. בנוסף, חשוב כמובן שהמזרן יהיה נוח לגופכם ולכן כדאי לבדוק אותו פיזית לפני הרכישה.

למה חשוב להשקיע בבחירת מזרן איכותי?
מזרן שינה הוא אולי הרהיט החשוב ביותר בחדר השינה שלכם. לא כולם מודעים לחשיבות שלו על איכות השינה, ובהתאם לכך על התפקוד שלכם במהלך היום. מזרן איכותי לא רק ישמש אתכם למשך שנים ארוכות קדימה, הוא גם יעניק לכם שינה רצופה ועמוקה, כך שתקומו בבוקר ללא כאבי ראש וכאבי גב שמלווים אנשים אשר ישנים על מזרן זול שלא מתאים להם.

מה מיוחד במזרן קינג קויל?
מזרני קינג קויל הם היחידים בישראל המוכרים ומומלצים על ידי אגודת הכירופרקטורים הבינלאומית, ולכן הם אידיאליים למי שסובל מכאבי גב, כאבי צוואר ועוד, וכמובן למי שרוצה למנוע את כאבי הגוף.

למה משמש לטקס במזרן?
חומר הלטקס נמצא במזרן והוא חומר אנטי בקטריאלי מעובד המצטיין בתכונות של איוורור וגמישות. תכונות אלה מגבירים את תחלופת האוויר על גבי המזרן ומונעים הצטברות של לחות.

האם כדאי לקנות מזרן יד שניה?

לא נהוג לקנות מזרן יד שניה דווקא, דווקא בגלל עניין ההיגיינה. עם השנים המזרן "סופג" אליו ריחות ונוזלים ולכן מרבית האנשים מעדיפים להשקיע במזרן חדש שלא נעשה בו שימוש קודם לכן.


למה חשוב לקנות מזרן בחנות?
המזרן צריך להתאים למידותיכם ולמידת הקושי המועדפת עליכם. כדי לדעת האם המזרן מתאים לכם, מומלץ להגיע לחנות ולשכב על המזרן מספר דקות. במקרים חריגים, ואם לא ניתן להגיע לחנות, אפשר להזמין את המזרן דרך האינטרנט ולבדוק אפשרות לבצע החלפה.

איזה מזרן מתאים למי שסובל מכאבי גב?אנשים שסובלים מכאבי גב זקוקים למזרנים איכותיים במיוחד, ברמת קושי גבוהה יחסית ועם חומר ויסקו ג'ל.


כל כמה שנים קונים מזרן חדש?
אם קניתם מזרן איכותי, ניתן להחליפו אפילו בכל 8 שנים. כמובן שגם אם חלפו פחות שנים אך המזרן בלוי או גורם לכם לכאבי גב, כדאי להחליפו

צורך בסיסי ואינה מותרות, היא חיונית לתפקוד בריא ונורמאלי, ואי אפשר לחיות בלעדיה ואם יחסר לנו שעות שינה נהיה חייבים להשלים אחרת נרגיש מאוד עיפים ולא נוכל לתפקיד כרגיל . במהלך השינה מפריש הגוף הורמונים התורמים להתחדשות רקמות הגוף, נטען באנרגיה שמחזקת את המערכת החיסונית, מרגיעה את מערכת העצבים ומקנה לנו ערנות ובהירות מחשבה.


עריכת שינויים קטנים באורח חיינו יכולה לתרום רבות לאיכות שנתנו ולבריאותנו, מזרון איכותי, תנוחת שינה מתאימה ומספר שעות שינה מספק עשויים לפתור רבות מהבעיות שבהן נתקלים רבים. רבים מתעוררים בבוקר עם כאבי גב שלרוב נגרמים משינה על מזרונים שאינם מתאימים. מזרנים כאלה אינם מספקים תמיכה לחוליות עמוד השדרה ובכך גורמים לכאב. לאורך שנים מצטבר נזק לחוליות ולדיסקים. עמוד השדרה מזדקן במהירות, מתפתחות בעיות כרוניות במפרקי הגוף והשינה נפגעת, במיוחד שלב השינה העמוקה. האדם מפתח עייפות מצטברת, עצבנות בעיות ריכוז ומצבי רוח דיכאוניים.

במזרוני עמינח תמצאו שתמיכת המזרן בחוליות עמוד השדרה היא הכרחית לשינה בריאה ואיכותית. מסתבר שרמת תמיכה המותאמת באופן מושלם למבנה האנטומי של הגוף, מאפשרת תמיכה אישית לכל איזור בגוף. מזרוני עמינח מעניקים לכם שינה איכותית מאוזנת ובריאה לאורך כל הלילה, כל לילה!

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזור לחנות