טלפנו עכשיו
073-7599434
טלפון

בין לקוחותינו

  •  המכללה האקדמית כנרת
  •  המכללה האקדמית תל חי

ריהוט מוסדי

חלווה – פתרונות ריהוט מוסדי לחברות וארגונים

חלווה מספקת מזה שנים פתרונות מתקדמים של ריהוט למוסדות ובין לקוחות החברה ניתן למנות מעבדות, חברות היי טק, מכללות, בתי ספר, ספריות, מוסדות לימוד, כפרי נופש, כפרי נוער, מפעלים ועוד. החברה מעמידה לרשות לקוחותיה מניפה רחבה של רהיטים למוסדות לרבות שולחנות, כסאות, דלפקים, ארונות, אזורי אחסון, מיטות, שידות, ריהוט לחדרי נוחיות, ריהוט לאולמות, מערכות ישיבה, ריהוט לחדרי ישיבות, ריהוט למעבדות, ריהוט למוסדות חינוך והרשימה עוד ארוכה.

במסגרת שירותיה, חלווה מספקת ללקוחותיה ריהוט משרדי וריהוט מוסדי ברמה גבוהה ובאיכות ללא פשרות. החברה מתגאה בכך שהיא לא רק כתובת עבור ריהוט למוסדות אלא לוקחת על עצמה פרויקטים אשר משולבים עם שירותים משלימים כגון התקנות מורכבות, חיפויי קירות, אביזרים ייחודיים, אלמנטים יוצאי דופן וכיוצא בזה.

הצוות המקצועי של חלווה עומד לרשות הלקוח כבר למן השלבים הראשונים של הפרויקט, ולאורך כל הדרך (לרבות במסגרת בחירת הריהוט המתאים, ייצורו/ייבואו והתקנתו במקום). הרהיטים של חלווה הם תו תקן לאיכות ומדובר תמיד במוצרים בעלי עמידות ארוכת שנים המסופקים עם אחריות מלאה.

 

מעוניינים בעיצוב ריהוט מוסדי אצלכם. צרו קשר עם חלווה במספר 04-9880450 ואנו נחזור אליכם בהקדם!

 

ריהוט מוסדי מיועד ללקוחות גדולים כבתי עסק, מוסדות חינוך, חברות, מעבדות, מכללות, ארגונים ועוד. בניגוד לריהוט משרדי בהיקפים נמוכים, וכמובן שלא כמו ריהוט לבית פרטי, בחירה והתאמה של ריהוט מוסדי דורשת התייחסות למגוון אלמנטים משלימים.

ברמה הפונקציונאלית, בחירת ריהוט למוסדות שמה דגש על היבטים כגון היקף שימוש, אופי העבודה במקום, אופי העובדים במקום, בטיחות, נוחות, עמידות, אחריות, התאמה לחלל וכו'. מעבר לכך, מיותר לציין כי גם ריהוט מוסדי חייב לספק מענה דקורטיבי ועיצובי שכן הוא מעיד רבות על מוניטין העסק. הדברים רלבנטיים גם לחדרים והחללים אשר עומדים לרשות העובדים בלבד ואינם צפויים "לארח" מבקרים חיצוניים. הריהוט משפיע על האווירה הכללית בארגון ובחירה מדויקת של הרהיטים מתכתבת עם העבודה שמתבצעת במתחם בפועל.

שיקולים בבחירת ריהוט מוסדי צריכים אפוא למצוא את האיזון הנכון בין האמירה שהריהוט אמור לשדר לאורחים אשר מבקרים במקום, לבין המטרות אשר לשמן הוא נרכש/הותקן מבחינת עבודה. מעבר לכך, על הריהוט להתאים לחללים שמסביבו עם בחירה נכונה של חומרי גלם, צבעים, גוונים וכו'. גם במוסדות עסקיים וציבוריים, ממש כמו בבית, יש לדאוג ליצירת "זרימה אחידה" בין הריהוט לבין שאר האלמנטים.

 

התאמת ריהוט מוסדי לקהל יעד

התאמת ריהוט מוסדי היא משימה אשר מתכתבת עם קהל היעד ומטרות הריהוט. למשל, במידה שמדובר על ריהוט לכיתות לימוד, יש לדאוג שהריהוט יאפשר למשתמשים בו להתרכז בקלות וליהנות מנוחות מקסימלית. כלומר, במקרה זה, בחירת הריהוט מתחקה אחר ההיבטים הפונקציונאליים ומבכרת אותם על פני שיקולים עיצוביים שונים. מנגד, ריהוט לחדר ישיבות או ריהוט לאודיטוריום בו מתקיימים כנסים והרצאות, צריך גם לשדר יוקרה וסגנון (מעבר לנוחות, שימושיות, עמידות וכו').

באשר לחומרי הגלם, המבחר הוא רב ויש לבחון בקפידה מהו סוג הריהוט המתאים לארגון הספציפי. בעוד ריהוט לבתי ספר צריך להתמודד עם ילדים שובבים (ועל כן מומלץ לבחור במקרה זה חומרי גלם קשיחים בהתאם), ריהוט לחברת היי טק הוא עניין אחר לגמרי. שימו לב, מעבר לבחירה בריהוט המתאים, יש לזכור גם סוגיות נוספות כגון התקנה במקום.

בחירת ריהוט למוסד חייבת להתאים לתנאים הסביבתיים בחלל המיועד, מן הטעם הפשוט שאין דין כסאות ושולחנות באזור פתוח (החשוף לפגעי מזג אוויר) כדין ריהוט לספרייה פנימית, ואין דין ריהוט למעבדה עם מתח עבודה גבוה בחומרים מסוכנים לריהוט לובי לאירוח. הפרמטרים שהוצגו לעיל, אשר הינם כמובן בבחינת מעט המחזיק את המרובה, מהווים עדות לחשיבות הרבה אשר עומדת מאחורי בחירה מושכלת של ריהוט למוסדות, חברות, ארגונים וכו'.

 

חלווה ריהוט למוסדות חינוך ולקוחותיה הרבים

חברת חלווה מתמחה באספקת פתרונות מקצועיים עבור מכללות, מוסדות חינוך, מוסדות לימוד, בתי ספר, אוניברסיטאות, מעבדות, חברות וארגונים. לאור ניסיונו הרב בתחום, ובזכות ייצור וייבוא ריהוט מוסדי ומשרדי באיכות ללא פשרות, חלווה צברה לעצמה שם ומוניטין. בין לקוחותינו בתחום ניתן למנות את המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה, מכללת תל חי, מעבדות תל חי, המכללה למקרא, בית הספר חוני המעגל בחצור הגלילית, בית רות, מרכז קשת איילון ועוד.