ריהוט בתי מלון, אחסניות, חדרי אירוח

מחפש ריהוט לבתי מלון, אכסניות או חדרי אירוח? בחירת רהיטים לעסק מסוג זה חייבת להיות מדויקת ומהודקת ולהתאים לצרכי המתחם ומטרות החלל הספציפי. אנו בחלווה נדע לתת את הפיתרון המדויק והכלכלי ביותר המשלב נראות, פונקציונאליות והתייחסות לשיקולי עמידות ותחזוקה שוטפת

אכסניות  בתי מלון 

ריהוט בתי מלון בפרט, וריהוט לענף התיירות בכלל, דורש מקצועיות מיוחדת במינה. זאת, משום שבניגוד לחברות עסקיות או בתים פרטיים, וכן שלא כמו בתי ספר או מוסדות בריאות, ריהוט לבתי מלון דורש התכתבות מקסימלית עם יוקרתו של המקום ואופיו. האווירה במלון מושפעת במידה ניכרת מהריהוט במקום ועל כן בחירת רהיטים לעסק מסוג זה חייבת להיות מדויקת ומהודקת. כמו כן, בדומה לכל עסק, גם ריהוט לבית מלון משתנה בהתאם לצרכי המתחם ומטרות החלל הספציפי


בפרויקט ריהוט בתי מלון יש להפריד במסגרת תכנון הריהוט בין האזורים השונים – אזורים המיועדים לעובדים בלבד, אזורים המיועדים לעובדים אך חשופים לעיני האורחים, ואזורים הנמצאים בעיקר בשימוש האורחים. מיותר לציין כי תחת הקטגוריה הרחבה של ריהוט לבתי מלון, ניתן למנות גם ריהוט לאתרי תיירות שונים כגון ריהוט לצימרים, ריהוט לכפרי נופש קיבוציים, ריהוט לאכסניות וכדומה.

 

עמידות, תחזוקה, ופונקציונאליות מול דקורטיביות
בדומה לכל ריהוט מוסדי, פרויקטים של ריהוט לבתי מלון מתכתבים בראש ובראשונה עם אלמנטים כגון מתח שימושיות גבוה על ידי גורמים שונים (ובגילאים שונים). לכך יש להוסיף התייחסות דווקנית לסוגיות דוגמת נראות לצד פונקציונאליות, שיקולי תחזוקה שוטפת וכדומה. היות שאורחים רבים עומדים לבקר בבית המלון, חשוב שהריהוט יהיה מסוגל להתמודד גם עם תחלופה רבה של משתמשים וכן עם משתמשים שאינם בהכרח מקפידים לשמור על הריהוט המשמש אותם.

הדברים אינם מכוונים רק כלפי ילדים ובני נוער, אלא נאמרים גם "כנגד" אורחים רשלניים ואף עובדים הנמצאים במקום בכל שעות היממה. כלומר, בניגוד לריהוט מוסדי לחברה או מפעל, ריהוט לבית מלון נמצא בשימוש בכל שעות היממה, ובעונות הפופולאריות בהיקפים נרחבים במיוחד. מעבר לנראותו של הריהוט מבחינה עיצובית, רהיטים לבתי מלון מוכרחים להציג רמה גבוהה ובלתי מתפשרת של עמידות ואיכות. כאמור, פעמים רבות רמתו הכללית של המלון נבחנת בהתאם לטיב הריהוט במקום ועל כן בחירת הריהוט מתכתבת גם עם נושאי מיתוג ומוניטין.

 

מהו למעשה ריהוט לבתי מלון?
ריהוט לבתי מלון כולל מגוון רחב של חללים אופציונאליים. ראשית, בכל בית מלון קיימים אזורים ייעודיים לעובדים כגון מלתחות, חדרי נוחיות, חדרי ישיבות, משרדים ושלל חללים נוספים העומדים לרשותם של העובדים בלבד. באזורים אלה, ניתן לשים דגש רב יותר על נושאים פונקציונאליים ולבכר את היתרונות השימושיים על פני סוגיות עיצוביות. אולם, באזורים "משולבים" אשר מצד אחד מיועדים לעובדים אך מצד שני חשופים לעיני האורחים (למשל – דלפקי קבלה), הריהוט חייב להיות בסטנדרטים של המקום שכן הוא חלק בלתי נפרד מהחזות של בית המלון.


בנוגע לאזורים המיועדים לאורחים, ריהוט לבתי מלון כולל מגוון עצום של פריטים אפשריים לרבות כסאות, כורסאות, מערכות ישיבה, מיטות, שולחנות, פינות אוכל, דלפקים, ריהוט גן, אולמות אירועים, אזורי כינוס, לובי, מרפסות, בריכה, מתחמי ספא וכמובן – חדר אוכל. מעבר לכך, פרויקט ריהוט לבתי מלון דורש פעמים רבות התממשקות עם שירותים משלימים כגון חיפויי קירות, תאורה, חשמל וכו'.


ניסיון ומקצועיות
חברות מעטות בישראל מסוגלות להתמודד עם פרויקטים רחבי היקף של ריהוט לבתי מלון. בין החברות המובילות בענף, חלווה היא אחת הוותיקות והמקצועיות ביותר. בחברת חלווה אנו מספקים מענה מקיף וכולל עבור בתי מלון, כפרי נופש, כפרי הארחה, אכסניות, צימרים, מלונות בוטיק ועוד. לרשותנו מניפת מוצרים רחבה אשר מיועדת הן לשימוש עצמי של העובדים "מאחורי הקלעים", והן לשימוש פרונטאלי מול הלקוחות והאורחים.


הרהיטים של חלווה מיוצרים על ידי החברה בהתאמה אישית או מיובאים בהתאם לצרכים הספציפיים של המקום (לאחר אפיון מדויק ומעמיק). במסגרת פרויקט ריהוט לבית מלון אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא מול צוות הנהלה במקום והאדריכל אשר אחראי על הפרויקט. בזכות המקצועיות הרבה שלנו בתחום, ותודות למגוון המוצרים הרחב שאנו מספקים ללקוחותינו, התאמת ריהוט לבתי מלון עם חלווה היא משימה אשר תמיד מוגשמת בהצלחה יתרה. יודגש כי אנו מספקים גם ריהוט לבתי מלון גדולים ויוקרתיים, וגם ריהוט לאתרי תיירות קטנים יותר (צימרים, מלונות בוטיק, יחידות נופש ועוד).