ריהוט למכללות ואוניברסיטאות

מחפש ריהוט למכללות ואוניברסיטאות? בחירת רהיטים בתחום המוסדי חייבת להיות מדויקת ומהודקת ולהתאים לצרכי המתחם ומטרות החלל הלימודי הספציפי. אנו בחלווה נדע לתת את הפיתרון המדויק והכלכלי ביותר המשלב נראות, פונקציונאליות והתייחסות לשיקולי עמידות ותחזוקה שוטפת

ריהוט מכללות הוא תמיד פרויקט מאתגר משום שמדובר על משימה שדורשת התייחסות לאין ספור פרמטרים במקביל. ואכן, רק חברה בעלת ניסיון מסוגלת לבצע מלאכה בסדר גודל זה מא' ועד ת'. החל מהתאמה מקצועית של ריהוט לכיתות לימוד, דרך בחינה מדוקדקת של הצרכים במקום מבחינת ריהוט לאודיטוריום או ריהוט לספריה, וכלה כמובן בפתרונות משלימים לרבות ריהוט לחדרי ישיבות, משרדים, חללים משותפים, אזורי המתנה וכו'.


ריהוט למכללות מחייב אפוא את החברה שמאחורי הפרויקט להציג סטנדרטים גבוהים במיוחד של קטלוג מוצרים עשיר וברמה בלתי מתפשרת.

 

 

פונקציונאליות מול עיצוב במתח שימושיות גבוה
היות שמכללות בישראל מארחות מדי יום אלפי תלמידים, סטודנטים, אנשי סגל, אורחים, מבקרים, אנשי מנהלה וכו', הריהוט חייב להתמודד עם מתח עבודה רב. כלומר, להיות עשוי מחומרי הגלם הטובים ביותר, להציג נתונים מרשימים של עמידות לאורך זמן, לדרוש תחזוקה מעטה בלבד ולהתכתב עם צרכים מגוונים (למשל, ריהוט יוקרתי לאודיטוריום המארח כנסות והרצאות, ריהוט פונקציונאלי למעבדות או חדרי מחשבים, ריהוט אפקטיבי לספריות לטובת אחסון כותרים רבים וכדומה). ריהוט למכללות כולל אין ספור פריטים אופציונאליים כגון כסאות תלמיד, כסאות סטודנט, כסאות המתנה, שולחנות תלמידים, ספסלי לימודים, ספסלי המתנה, כונניות, דלפקים, ארונות, ארוניות, שידות, שולחנות משרדיים, ריהוט גן, ריהוט לחדרי אוכל, פתרונות למעבדות, כסאות מנהלים, מערכות ישיבה, לוחות כיתה, ציוד מקצועי ועוד ועוד. מעבר לכך שהציוד חייב לעמוד בסטנדרטים בלתי מתפשרים, ריהוט למכללות צריך כמובן להתכתב גם עם החלל מסביבו ועם השימושים הצפויים בו. למשל, כסאות או שולחנות בכיתת לימוד חייבים לספק מענה של נוחות על מנת שהמשתמשים בהם יוכלו להתרכז במהלך השיעור ולשבת בנעימים בכיתה. כאשר מדובר על ריהוט למעבדות דרושה כבר התייחסות דווקנית להתמודדות עם חומרים כגון חומצות, מלחים, כימיקליים וכו'. באשר לחדרי המתנה או אזורים משרדיים, ריהוט למכללה צריך להיות גם דקורטיבי שכן מוסד הלימודים מבקש להציג נראות מסוימת מול הבאים בשעריו. במילים פשוטות, מלוא האתגרים אשר עומדים מאחורי כל פרויקט של ריהוט למכללה הופכים את המשימה למורכבת ומיועדת למקצוענים בלבד. הבחירה בריהוט המתאים איננה אפוא של מה בכך. בהתאמת ריהוט למכללה או מוסד חינוכי יש לבחור בקפידה את המפרט המבוקש ולהתאים אותו (קלה כחמורה) לצרכי המקום. חשוב לזכור כי היות שצפוי לרהיטים עומס עבודה רב, עליהם להיות עשויים בגימור מושלם ומחומרים חזקים בעלי עמידות. בנוסף, ריהוט למכללות מחויב לעמוד בתקנים ובסטנדרטים רלבנטיים מבחינת בטיחות ורשויות.

 

נכונותנו לעמוד בכל אתגר משרתת את הלקוח לכל אורך הפרויקט ואנו מספקים פתרונות מקצועיים הן בשלב התכנון והן בזמן אמת. חלווה מייצרת ומייבאת רהיטים משרדיים מעוצבים ופונקציונאליים אשר מתאימים לכל אזורי המכללה – הן בכיתות הלימוד, הן במתחמים הציבוריים, והן באזורי המשרדים וחדרי הסגל.


שירותינו כוללים בין השאר התקנת ריהוט במקום לרבות התקנת ריהוט אודיטוריום, עיצוב ריהוט חדר אוכל (ריהוט קפיטריה), ריהוט לחדרי ישיבות, ריהוט לספריות ועוד. קטלוג ריהוט למוסדות חינוך שלנו מעניק מענה מושלם ומקיף לכל צרכי המכללה ואנו מסוגלים להתאים את עצמנו לכל מכרז או מפרט אשר עומדים על הפרק. רהיטי חלווה הם תו תקן לאיכות ברמה הגבוהה בעולם, הרהיטים שלנו נהנים מעמידות לאורך שנים ודורשים תחזוקה מעטה בלבד בשגרה.