ריהוט לבתי חולים

מחפש ריהוט לבתי חולים מרפאות ומוסדות בריאות? בחירת רהיטים בתחום הרפואה חייבת להיות מדויקת ומהודקת ולהתאים לצרכי המתחם ומטרות החלל הקליני הספציפי. אנו בחלווה נדע לתת את הפיתרון המדויק והכלכלי ביותר המשלב נראות, פונקציונאליות והתייחסות לשיקולי עמידות ותחזוקה שוטפת

פרויקטים מורכבים של ריהוט לבתי חולים או מוסדות בריאות אינם משימה שניתן להניח בידי כל חברה וחברה. לאור השימוש הייחודי בריהוט (על ידי מטופלים, מטפלים, בני משפחה, חברי הנהלה, עובדים וכו'), רהיטים לבתי חולים צריכים להציג סטנדרט גבוה במיוחד של שימושיות ופונקציונאליות. ריהוט לבתי חולים איננו יכול להירכש כלאחר יד ועליו לספק מענה בטיחותי מושלם, מא' ועד ת'. זאת, מן הטעם הפשוט שמלבד נוחות ושימושיות, חיי אדם יכולים להיות תלויים במוצרים שנבחרו.


היקף שימוש גבוה
בדומה לכל ריהוט מוסדי, גם פרויקטים של ריהוט למוסדות בריאות הם מגוונים וכוללים מספר רב של אלמנטים ופריטים. ראשית, בבתי חולים (כמו בכל ארגון) ישנם אזורים "רגילים" כגון חדרי ישיבות, חדרי המתנה, קפיטריות, מתחמי חוץ וכו'. לאור השימושיות הרבה במתקנים הללו, לא מדובר בפרויקט ריהוט רגיל. למעשה, ריהוט לבתי חולים, הגם שהוא מיועד לאזורים "קונבנציונאליים" כחדרי ישיבות או אזורי המתנה, חייב להציג עמידות גבוהה במתח שימוש רב.


היות שמוסדות בריאות עובדים מסביב לשעון, חשוב לבחור ריהוט בעל דרישות תחזוקה מינימאליות אשר לא ייאלץ את צוות המקום להתמודד עם עבודה מורכבת על הריהוט ברמה השוטפת. ניתן להגשים פתרונות לאתגרים אלה על ידי בחירה מדויקת של ריהוט איכותי העשוי מחומרי גלם חזקים ובעלי עוצמה ועמידות לאורך שנים. בחירת סוג הפריטים היא אפוא קריטית להצלחת הפרויקט ועמידותו במרוצת הזמן.

 

ריהוט בתי חולים ריהוט לבתי חולים

 


ריהוט לבתי חולים – בטיחות מעל הכל
באזורים המיוחדים של בית החולים - למשל חדר מיון, חדרי ניתוח, חדרי אשפוז וכו' – הדגשים לגבי הריהוט נאמרים ביתר שאת. כאן, מדובר כבר על הרבה יותר מפתרונות "שגרתיים". בחירת ריהוט לאזורים טיפוליים בבית חולים חייבת להיות לאחר בחינה מדוקדקת של הריהוט המדובר עד לפרטים הקטנים ביותר בנוגע לעמידות, בטיחות, פונקציונאליות וכדומה. בניגוד למשרד או נכס פרטי, מרבית תשומת הלב בבחירת הריהוט תתכתב עם האלמנטים השימושיים (ולרוב גם על חשבון הנראות וההתאמה העיצובית).


התמחות ספציפית בפתרונות ריהוט לבתי חולים
חברת חלווה מתמחה באספקת פתרונות מקצועיים ואיכותיים עבור ריהוט לבתי חולים, ריהוט לקליניקה, ריהוט למוסדות בריאות, ריהוט למרפאות, ריהוט לקופות חולים ועוד. הרהיטים שלנו נבחרים בקפידה על ידי צוות מקצועי, ואנו מלווים את הפרויקט תוך כדי מחקר מעמיק ואפיון מלא של צרכי המקום.


במסגרת שלב התכנון הראשוני, חלווה שמה דגש רב על המטופלים, המטפלים, אנשי הצוות, האורחים, אנשי המנהלה וכו'. התאמת הריהוט נעשית לפי החלל הרלבנטי ותוך כדי התייחסות דווקנית לפרמטרים בטיחותיים ופונקציונאליים כאחד. חלווה מספקת ללקוחותיה בתחום הבריאות פתרונות ריהוט מגוונים לרבות שולחנות, כסאות, דלפקים, ארונות, שידות, מיטות, ספסלים, מערכות ישיבה, ריהוט לחדרי המתנה, ריהוט לחדרים טיפוליים, ריהוט לקליניקות, ריהוט למרפאות, ריהוט לקופות חולים ועוד. במידת הצורך, חלווה עומדת לרשות צוות המקום עם ריהוט למעבדות, ריהוט לחדרי עבודה, ריהוט לחללים פתוחים, פתרונות משלימים לפי צורך וכיוצא בזה.


בזכות הניסיון הרב אשר צברנו לאורך השנים בתחום הריהוט המוסדי, ותודות להתמקצעות ספציפית במוסדות בריאות, חלווה היא כתובת הנכונה לכל אתגר של ריהוט למוסד בכל סדר גודל. הרהיטים של חלווה מיוצרים בהתאמה אישית לפי תוכניות הלקוח ו/או מיובאים לפי ביקוש מהחברות המובילות בעולם.


אנו מספקים גם שירותי התקנה במקום והצוות שלנו זמין לטובת בית החולים או מוסד הבריאות בכל שאלה או בעיה. חלווה מתמחה בריהוט מוסדי וכל הרהיטים שלנו מציגים נתונים מרשימים מבחינת עמידות, תחזוקה נמוכה, חוזק, נוחות, פונקציונאליות וכו'.